H2o stačí přidat vodu

with Bella

18. srpna 2009 v 20:28


Já myslím že Bella // Indiana Evans //
mezi ně zapadne dobře
Tady jim to parádně sluší

3.Série ... ještě pár novinek

15. července 2009 v 15:34
Je to sice tak nějak divně npřeložený ale já jsem tomu pochopila:

3 sérii se objeví kamarádka Charlotte Cheli.Ta se zamiluje do Zane a Zane kvůli ní Rikki odpustí.Charlotte jí poví o měsíčním jezírku a taky se Cheli stane mořská panna.Získá sílů vytvářet tornáda a mohla by klidně i vysušit celý oceán(takhle to tam bylo:-)nějak)V polovině 3 série se ukáže,že Charlotte a Cheli jsou biologickými sestrami,že matka je stejna,ale otec je jiný.A tdka sem tomu moc nerozuměla:Cleo se dozví,že její táta asi není pravý ale Kimin ano:-Dhej faktis nwm:-D.....Bude tam i vnučka paní Chadhemové...je jí 12 let a bude mít krátké vlasy a náký tlustý :-D obličej ...nwm mno:-d....Tady je fotka Cheli


Zdrojík:

Krásné Avatárky

15. července 2009 v 15:30

Logo 3.Série

15. července 2009 v 15:29
Pár slov ke 3.sérii

15. července 2009 v 15:28


Cleo a Rikki čelí poslednímu roku na střední škole bez Emmy, která opustila město se svojí rodinou, ale jsou si jisté svým věděním o tajemství Maka a jejich schopnostech.
Ale když Will- kvalifikovaný odborník- odhalí novou jeskyni na Maku, on nevědomky rozpoutá znovu sílu, že otočí vodu proti nim. Naštěstí pro ně se seznámí s novou mořskou pannou Bellou, která přinese novou energii do skupiny. Patrně oni potřebují její pomoc, protože Zane se zlomeným srdcem kvůli Rikki, která se s ním rozešla, je připraven zneužít tajemství o Maku a zničit vše pokud ho holky nezastaví.


1.0 Spolu

10. července 2009 v 15:41Indiana Evans

1. července 2009 v 15:43


Sydney - Claire Holt se nechala slyšet, že nejspíš nebude hrát ve III. epizodě H2O Just Add Water. Proč? Důvod je jednoduchý, Claire dala přednost filmovému průmyslu. Připravuje nový film pro Disney Picture a neví, jestli bude stíhat natáčení H2O. Sama Claire se přiznala, že chce, aby jí lidé znali i z filmů a nejen ze slavného seriálu H2O, který vydělal minulý rok 520 000 000 dol. Zastoupí jí Indiana Evans, která už doprovází další dvě hvězdy seriálu (Phoebe Tonkin a Caribu Heine) na tiskovky. Seriál bude odvysílaný v Austrálii 4. dubna 2009, v České Republice by měl být vysílaný na kanálu Jetix v listopadu 2009.

p.s. V popcornu psali že končí ptže je těhotná !!Claire - Životopis + fotky

10. února 2009 v 11:08
Povolání: Herečka
Věk: 21
Datum narození: 1. 01. 1988
Místo narození: Brisbane, Queensland, Australie
Znamení: Kozoroh

Životopis

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.


Claire Holt


Claire Holt
Claire Holt


 
 

Reklama